ثبت نام سالانه IEEE سال 2011

قابل توجه متقاضیان ثبت نام برای عضویت IEEE

  • متقاضیان عضویت جدید باید حتما  پیش از پرداخت وجه برای خود IEEE Web Account  در پایگاه IEEE ایجاد کرده خرید خود را تکمیل کنند و در هنگام پرداخت وجه پرینت صفحه نهایی Print mail/ Fax order را به مسئول ثبت نام تحویل دهند. توصیه می­‌شود پیش از ایجاد account راهنمای ثبت نام را دقیق مطالعه نمایید.
  • اعضای قدیمی برای تمدید عضویت باید از  Account  خود استفاده نمایند.
  • متقاضیان حتما باید علاوه بر نوشتن دقیق نام کاربری خود در رسید، پس از دریافت شماره ثبت‌نام, نام کاربری خود را به  sb.fum@ieee.org ایمیل نمایند. در قسمت موضوع ابتدا شماره ثبت نام و سپس نام کاریری خود را وارد کرده و به آدرس بالا بفرستند. لطفا در نوشتن حروف بزرگ و کوچک دقت فرمایید.
  • شاخه دانشجویی هیچ مسئولیتی در قبال تاخیر در ثبت نام بدلیل عدم تطابق نام کاربری و یا گذرواژه نادرست بر عهده نخواهد داشت.
  • برای پرداخت هزینه ثبت نام از طریق شاخه دانشجویی IEEE متقاضیان باید گذرواژه خود را به FUMstudentbranch2011 تغییر دهند و پس از دریافت ایمیل پرداخت شدن هزینه ثبت نام از IEEE حتما در نزدیک ترین زمان ممکن گذرواژه خود را مجددا تغییر دهند.
  • شاخه دانشجویی امسال از کارتهای اعتباری مجازی شرکت Leenyx برای پرداخت هزینه ها استفاده خواهد کرد و هزینه ثبت نام نیز بر اساس قیمت کارتهای این شرکت محاسبه شده است. .
  • هزینه ثبت نام برای سال 2011  در دور اول( از تاریخ 1/9/89 تا تاریخ 10/9/89) و دور دوم (از 13/9/89 تاریخ تا تاریخ 23/ 9/89) بر مبنای خرید کارتهای بیش از 1000 دلار, هر دلار 13000 ریال می­باشد(در صورت نرسیدن مبلغ ثبت نام در دور دوم به 1000 دلار, مهلت این دور حداکثر تا پایان آذر تمدید خواهد شد). در صورتی که هر فرد بخواهد هزینه ثبت نام 27 دلاری خود را با کارتهای اعتباری مجازی پرداخت نماید باید برای خرید یک کارت 30 دلاری از شرکت Leenyx ، 620000 ریال پرداخت نماید که برای هر دلار بیش از 20000 ریال خواهد پرداخت.
  • شاخه دانشجویی ثبت نام متقاضیان را حداکثر تا دهم دیماه تکمیل خواهد کرد.
  • برای پرداخت هزینه ثبت نام از طریق شاخه دانشجویی مطابق جدول زیر به دفتر شاخه دانشجویی واقع در دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده مهندسی، راهرو سوم، طبقه سوم، اتاق 726 مراجعه نمایید.

 

11:45-10 13:30-11:45
شنبه شهاب­الدین دبیرالنظاره مرتضی سلطانی
یکشنبه مرتضی سلطانی حمید پورمقدم
دوشنه شهاب­الدین دبیرالنظاره پوریا تاجور
سه­‌شنبه مهرآذین نادری پوریا تاجور
چهارشنبه بهاره متقی محمد صادق مجدی

 

  • مسئولین ثبت نام در زمانهای تعیین شده پاسخگوی سوالات کلی در مورد روند پرداخت هزینه از طریق شاخه دانشجویی و سوالات شما خواهند بود اما خواهشمندیم در صورت بروز هر­گونه اشکال یا پرسش بخصوص لطفا ابتدا به راهنمای ثبت نام مراجعه نمایید و در صورت برطرف نشدن آن با ارسال ایمیل به sb.fum@ieee.org مشکل را بصورت کامل شرح دهید. یکی از دوستان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهد داد. لطفا حتما نام و نام‌­خانوادگی و شماره تماس خود را ذکر نمایید.
Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: